057 757 3548 050 400 9380 067 318 2112

Мікроскопи, Мікроскопи люмінесцентні, Мікроскопи біологічні, Фазово-контрастні мікроскопи, Цифрові мікроскопи, Бінокулярні мікроскопи, Монокулярные мікроскопи, Мікроскопи операційні Офтальмологічні мікроскопи, Мікроскоп MICROmed — Хімтест Україна+.

Специальное предложение

Стерилізатор повітряний ГП-10
8900 грн
Цена сейчас:8010 грн
Аналізатор вологості ваговій 50 МА.Х RADWAG
51948 грн
Цена сейчас:49351 грн
     

МІКРОСКОПИ – детальний погляд на суть речей

Ні одне дослідження в будь-якій сфері людської діяльності не обійдеться без мікроскопа. Цей прилад дозволяє відкрити мікросвіт, недоступний людському окові, проникнути у суть речей і, без зайвого перебільшення, розгадати таємниці всесвіту.

Компанія «Хімтест Україна+» в числі іншого лабораторного обладнання пропонує різні види мікроскопів, призначених для різних цілей.

Призначення мікроскопів

Призначенням мікроскопа є збільшення зображення до певних розмірів. З його допомогою можна спостерігати як окремі клітини або частки об'єктів, так і стежити за людьми реакціями.

Способи збільшення залежать від виду приладу, з якого випливають конструктивні особливості, ступінь збільшення, точність зображення та інші характеристики.

Види мікроскопів і принципи роботи

найпершим є оптичний мікроскоп, в якому збільшення відбувається за допомогою оптичних лінз, положення яких можна регулювати. Досліджуваний об'єкт досліджується у вигляді тонкого зрізу або краплі, поміщених на прозорий стерильний скло. Світло, що проходить крізь скло і об'єкт, дозволяє побачити його зображення, а лінзи збільшують. Це вид має такі різновиди:

  • двухфотонные лазерні;

  • конфокальні;

  • ближнеполые.

Максимальне збільшення, що надаються сучасними оптичними мікроскопами, становить 4500 разів.

Електронні мікроскопи були винайдені після оптичних. Принцип роботи цих видів однаковий. Тільки отримати зображення об'єкта можна за допомогою світла, а пучка електронів. А збільшення відбувається також за допомогою лінз. Залежно від поведінки пучка електронів щодо досліджуваного зразка виділяють такі підвиди:

  • просвічують;

  • растрові.

Зондові скануючі мікроскопи принципово відрізняються від попередніх і дозволяють досліджувати поверхню за допомогою переміщення по ньому зонда і реєстрації дії сил взаємодії. Деякі види (атомно-силові) можуть не тільки сканувати атоми, але й маніпулювати ними.

Серед сучасних мікроскопів також відомі рентгенівські диференціальні інтерферометрично-контрастні види.

Про вибір мікроскопа

Одним з критеріїв хороших мікроскопів є гнучкість їх комплектації, що розширює функціональні можливості. Однак для конкретного випадку бажано підбирати відповідний прилад, що підвищить ефективність його використання.

При виборі точно сформулюйте цілі покупки. Враховуйте предмет майбутніх вивчень, специфіку розглянутих об'єктів, примірних діапазон їх розмірів і ступінь бажаного збільшення зображення. Також не зайвим буде визначитися, який саме метод збільшення вам потрібно. Тому більш правильний вибір може зробити саме той чоловік, який буде безпосередньо користуватися приладом, оскільки буде точно знати про всі вимоги, яким повинні відповідати мікроскопи.

Ціна питання також не повинна бути проігнорована. Не варто керуватися принципом «чет дорожче – тим краще», оскільки ефективність мікроскопа безпосередньо залежить від правильності його вибору відповідно до мети і предмета дослідження. Проте сучасні моделі, оснащені додатковими елементами будуть коштувати на порядок дорожче, тому цей принцип може бути виправданий.

Купити мікроскопи ви можете після консультації з працівниками компанії «Хімтест Україна+», які нададуть професійні поради. Всі доступні моделі представлені на сайті http://микроскопы.com.ua з описами характеристик.


Купити мікроскоп, лабораторне обладнання в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрi, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Полтаві, Вінниці, Львові, Луцьку, Тернополі, Житомирі

Повернутися до верху
^ Нагору

© 2013-2016 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!